Büyük Nike Kampanyası

Merak Edilenler

Ürünler orijinal mi?

Ürünler orijinal lisanslı Nike Türkiye ürünüdür.

Nasıl sipariş verebilirim?
  • Büyük Mart Kampanyası’nda beğendiğiniz Nike forma setinin detayına girdikten sonra seçenekler bölümünden; Takım veya Sadece Üst isteğinizi, Ön Reklam Var veya Yok isteğinizi ve adetleri seçiniz.
  • Forma Yaptırma Bu seçenekleri seçtikten sonra alışverişi ve ödeme bölümünü tamamlayınız.
  • Forma Yaptırma Bedenlerinizi ve baskı detaylarınızı (numaralar, isimler ve logolar) 0532 111 9 123 nolu Santralimizden, siparis@jogo.com.tr adresinden veya 0530 323 46 41 nolu W/app hattından müşteri temsilcilerimize iletebilirsiniz.
  • Forma Yaptırma Siz bu detayları aktardıktan hemen sonra, isminize ve takımınıza özel formanız tasarlanarak size onay için gönderilir ve onayınızın ardından üretim başlar.
Siparişim kaç günde hazırlanır?

Ürünleriniz siz sipariş verdikten sonraki 3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya teslim edilir.

Fiyata hangi baskılar dahil, ek baskı yaptırabilir miyim?

Siparişinize sırt isim, sırt numara, takım logosu dahildir. Bunun haricinde göğüs numarası, ön reklam, sırt reklam, kol reklam, şort logo ve şort numara baskısı da talep edebilirsiniz. Ek baskıların ücretlendirmesi için 0532 111 91 23’ü arayabilir veya 0530 323 46 41 whatsapp hattımıza mesaj bırakabilirsiniz.

Hız, kalite, güvenilirlik. Jogo bunların 3’ünü de sağlamış. Televizyonda imrenerek baktığımız formaları artık bizler de bu kadar uygun fiyata yeşil zeminde giyeceğiz. Mükemmel bir his.

Rasim Çavuş

Satın almadan önce orijinalliği ve kalitesi konusunda endişelerim vardı fakat ürünleri teslim aldığımda endişemin çok yersiz olduğunu anladım. Bu fiyatlara bu hız ve kalite gerçekten inanılmaz.

Halil Yüksel

Tam bir F/P ürünü diyebilirim Halı sahalarda Nike giymek lüks oluyordu ancak Jogo bu lüksü bizlere hizmet olarak sunuyor Herkesin gönül rahatlığıyla satın almasını önerebilirim..

Cengiz Tokatlı